Como Uma Onda No Mar

Belangrijkste voorzieningen

  • 38 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Locatie

    Como Uma Onda No Mar Rio de Janeiro appartement van 38 m² is een geweldige verblijfsplaats in de wijk Recreio dos Bandeirantes op sechts 15 minuten wandelafstand van het Chico Mendes stadspark.

    Het appartement heeft een eersteklas locatie, in de buurt van Roncador Lookout. Dit 1-slaapkamer appartement bevindt zich tevens op 6 km van het strand Grumari.

    Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger in de badkamer.

    Como Uma Onda No Mar appartementen zijn tevens voorzien van een complete keuken. De 1-badkamer accommodatie is binnen 60 minuten rjden van Estação D Pedro II Central treinstation opgericht.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 11:00 tot 12:00

    Kameropties bij Como Uma Onda No Mar Rio de Janeiro

    Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in het appartement. Verder kunt u genieten van een haardroger in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0

    Locatie bij Como Uma Onda No Mar Rio de Janeiro

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Como Uma Onda No Mar Rio de Janeiro

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Hoe groot is Como Uma Onda No Mar appartement?
      Como Uma Onda No Mar appartement heeft een oppervlakte van 38 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Como Uma Onda No Mar Rio de Janeiro